ул. Луговая, 12
  • Пн. - Вс. 10.00 - 22.00
Будни - 200 грн.
Выходные - 240 грн.
Родителям - 2 грн.
ул. Луговая, 12
  • Пн. - Вс. 10.00 - 22.00

Спростування наклепу!

photo cloud cloud

Спростування наклепу щодо звинувачень про наявність кишкової групи інфекцій та ротавірусу у дитячому розважальному комплексі ТЦ “Амстор” “Fly Kids” (м. Мелітополь).

15.04.19 у соц. мережах почали розповсюджуватись анонімні повідомлення щодо наявності у ТЦ “Амстор” “Fly Kids” (м. Мелітополь) кишкової групи інфекцій та ротавірусу. Ця неперевірена інформація швидко розтиражувалась на інших сторінках у соц.мережах та ЗМІ. Отримали офіційні документи державної перевірки та можемо змістовно коментувати ситуацію.

За результатами перевірки Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України на кишкову групу інфекцій та ротавірус 40 осіб, що працюють у дитячому розважальному комплексі ТЦ “Амстор” “Fly Kids” від 17.04.19. Результати досліджень НЕГАТИВНІ. Тобто не виявлено. Документ, що підтверджує результат перевірки можна знайти прикріпленим нижче.

У комплексі додержуються всіх санітарних нормативів та правил. В результаті перевірки Держпродспоживслужби, було складено Акт 746/27 від 15.04.19, де наведені результати перевірки. Даний Акт був підписаний начальником Мелітопольського міського управління Головного управління Держспоживслужби в Запорізькій області Угненко О.А. та начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Мелітопольського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Морозова Н.В.

Маємо припущення, що всі звинувачення — це спрямована атака, адже інформація була опублікована анонімно, базувалася лише на припущеннях та мала провокативний характер. Інші дитячі розважальні заклади міста Мелітополь перевірку не пройшли.