ул. Луговая, 12
  • Пн. - Вс. 10.00 - 22.00
Будни - 200 грн.
Выходные - 240 грн.
Родителям - 2 грн.
ул. Луговая, 12
  • Пн. - Вс. 10.00 - 22.00

Спростування наклепу! (Допоповнено)

photo cloud cloud

Атака щодо того, що у СРК Fly Kids м. Мелітополь знайдено ротавірусну інфекцію продовжується. Ми офіційно заперечуємо ці чутки. Ротавірусна інфекція – це гостре інфекційне захворювання, викликане вірусом сімейства реовірусів, роду ротавірусів, яке характеризується синдромом інтоксикації, розладами з боку травного тракту, ураженням верхніх дихальних шляхів. Джерелом інфекції є хвора людина і вірусоносій.

 

За результатами перевірки Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України на кишкову групу інфекцій та ротавірус 40 осіб, що працюють у дитячому розважальному комплексі ТЦ “Амстор” “Fly Kids” від 17.04.19. Результати досліджень НЕГАТИВНІ. Тобто не виявлено. Документ, що підтверджує результат перевірки можна знайти прикріпленим нижче.

 

 

Розміщена новина на офіційному сайті Державної установи  "Запорізького обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я України" за посиланням: http://www.oblses.zp.ua/comment.php?n_id=3756 щодо зареєстрованого спалаху гострої кишкової інфекції у СРК Fly Kids м. Мелітополь немає документальних підтверджень. Юристом компанії ініційовано запит, щодо законності провокативної публікації, що миттєво отримала розголос. На засіданні виконавчого комітету Мелітопольської міської  ради місцевою комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій піднімалось питання, щодо розміщення пресс центром інформації, що не мала документальних підтверджень, за результатами складено протокол від 23.04.19

 

Ми повністю заперечуємо інформацію, що саме парк СРК Fly Kids у м. Мелітополь став розповсюджувачем інфекції. Ніяких документальних підтверджень стосовно ситуації немає, крім нібито звернень місцевих жителів зі скаргами. Компанії не надано персональних даних осіб, тому не маємо можливості провести внутрішню перевірку чи відвідували особи заклад взагалі.

 

 

У комплексі систематично проводять профілактичну дезінфекцію, дезінсекцію, дератизацію згідно з актами виконаних робіт. Також дані зафіксовані у журналі, 11.04.19 - проводили планову обробку, 17.04.19 позапланову. За рекомендацією місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій СРК Fly Kids у м. Мелітополь провели повторну профілактичну дезінфекцію сертифікованими засобами, за результатами складено акт від 24.04.19.

 

 

  

  

  

 

Нагадуємо, що раніше СРК Fly Kids у м. Мелітополь пройшов перевірку Держпродспоживслужби, за результатами було складено від 15.04.19 акт 746/27.  Даний акт був підписаний начальником Мелітопольського міського управління Головного управління Держспоживслужби в Запорізькій області Угненко О.А. та начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Мелітопольського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Морозова Н.В.

 

 

 

Fly Kids – найбільша українська мережа сімейно-розважальних комплексів. Де дотримуються всіх санітарних нормативів та правил, проводять щоденне прибирання та профілактичні дезінфекції згідно з графіком. Заклад безпечний для відвідування.