Київ ТРЦ "Караван OUTLET"
Орендодавцям
Пн. - Нд. 10:00 - 21:00
Графік роботи ТРЦ "Караван OUTLET"
Пн. - Нд. 10:00 - 21:00
+380680292929
Телефон Гарячої лінії

Велика сім'я


Fly Kids – місце, де започатковуються родинні традиції. Любите розважатись всією сім'єю, але бажаєте заощадити? Тепер родини з трьома і більше дітьми можуть відвідати Fly Kids з 50% знижкою – з понеділка по п'ятницю, крім святкових днів. Завітайте до наших сімейно-розважальних комплексів усі разом та відпочивайте на повну. Спільні розваги – це моменти, які назавжди закарбуються в пам'яті. Створюйте маленькі сімейні традиції з Fly Kids.

Правила акції:

1. Учасникам акції необхідно заповнити анкету Fly Kids.
2. Акція діє у всіх сімейно-розважальних комплексах Fly Kids.
3. Акція діє з понеділка по п’ятницю (крім свят та вихідних). Знижка -50% на дитячі вхідні квитки діє тільки у день візиту багатодітної сім’ї.
4. Один з батьків (супроводжуючий) обов'язково повинен надати оригінал та копію (копія залишається в адміністрації) посвідчення, яке підтверджує статус багатодітної сім'ї і свідоцтва про народження всіх дітей.
5. Сім’я повинна відвідувати сімейно-розважальний комплекс у повному складі. Якщо багатодітна сім'я відвідує сімейно-розважальний комплекс у неповному складі, це вважається повноцінним відвідуванням і вхід оплачується згідно з діючими тарифами.
6. Одна сім’я може скористатися пільговими тарифами лише один раз у місяць.
7. Акція діє на безстроковій основі.
8. Згідно з чинним законодавством України дитина з багатодітної сім'ї може користуватися пільгами до досягнення нею 23-х річного віку в разі знаходження на денній формі навчання і за умови можливості надання підтверджуючих документів (дійсний студентський квиток, довідка і т.д).
9. Акція не сумується з іншими знижками та акційними пропозиціями.

Офіційні Правила та умови проведення акції «Велика сім’я»

20.11.2019

Велика сім'я

Велика сім'я